KONST / Litografier / Färglitografier 14513043
nr 1451 3043
Björn Wessman
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 2 st, 35-upplaga. Färglitografi, bildmått: 40x54, yttermått inklusive ram: 57x87 cm. Signerad
Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:57:03
26/2 11:31:04
Björn Wessman
Läs mer om Björn Wessman